Inteligentné, spratné aj luxusné - svoju sedačku si vyberie každý

Sedacie súpravy sa dnes už nevyberajú len podľa štýlu či vkusu. Moddom predstaví inteligentné kúsky, ktoré nachádzajú svojich majiteľov podľa osobných preferencií a životného štýlu. Vyskúšať si môžete napríklad sedačku, ktorá umožňuje nastaviť si relaxačné polohovanie pomocou aplikácie vo vašom smartfóne (K.L. design). Milovníci hudby si zas prídu na svoje s koženou sedacou súpravou so zabudovanými reproduktormi, subwooferom a MP3 prehrávačom (R2Design).

Výrobcovia a dizajnéri sedačiek však myslia aj na klasiku a neutíchajúcu túžbu po úsporných riešeniach v malých priestoroch. Phase na Moddom prinesie štýlové rozkladacie sedačky s mechanizmom, ktorý je jednotkou na európskom trhu a prináša okrem pohodlného sedenia aj skutočne zdravý spánok.

Exkluzívna kožená sedacia súprava Zuma od svetoznámeho dizajnéra Giuseppeho Nicolettiho spája eleganciu a komfort a v kombinácii s interiérovými doplnkami MSJ dopraje domácnosti skutočný nádych luxusu. Sedačka SIRA je zas dokonalým spojením tradičnej remeselnej práce českého výrobcu nábytku a moderných technológií. Bratislavský veľtrh nábytku obohatí aj talianska špička vo výrobe sedačiek z dielne architekta Antonia Citteria. Kolekcia luxusnej značky Flexform zahŕňa aj malé kresielka, konferenčné stolíky a doplnky. Na Moddome si jednoducho bude z čoho vyberať.