Incheba vo svete športu

Incheba sa rozhodla vstúpiť do sveta basketbalu a stala sa partnerom bratislavského interistiského klubu. Ten ponesie nový oficiálny názov - BK Inter Incheba Bratislava.

Spoločnosť Incheba je naklonená projektom, ktoré motivujú ľudí k aktívnemu pohybu a dávajú kladný vzor mládeži. S myšlienkou vstúpiť do sveta športu sme sa pohrávali už dlhšie a napokon sme sa rozhodli pre basketbal – aj preto, že najpopulárnejšie športy futbal a hokej majú dosť podpory a chceli by sme pomôcť tam, kde sponzori chýbajú. Na Slovensku sa dosť hovorí o ženskom basketbale, muži zaostávajú, myslíme si že si zaslúžia podporu, aby sa dokázali venovať svojmu športu na profesionálnejšej úrovni.

Sme fanúšikmi vysokých ambícií, tie sú hnacím motorom aj v našej spoločnosti, preto chceme podporiť BK Inter na ceste za víťazstvom. Veríme, že dokážeme prispieť k zlepšeniu úrovne a tréningových podmienok v tradičnom bratislavskom basketbalovom klube. Okrem klasického sponzoringu chceme tímu priniesť aj zviditeľnenie, preto sa budeme snažiť o zabezpečenie efektívnych marketingových aktivít, ktoré budú propagovať dobré meno a najmä športové úspechy klubu.

Pri príležitosti oznámenia nových, exkluzívnych partnerov BK Inter Incheba Bratislava sa dňa 15. 2. v priestoroch Incheby uskutočnila tlačová konferencia. Predmetom diskusie bola aj nová nádej klubu - Alando Tucker. Aj vďaka jeho prestupu chcú interisti získať titul v slovenskej extralige. Tak ako Incheba je lídrom v slovenskom výstavníctve, veríme že pomôžeme Interu na ceste k celkovému 1. miestu v tabuľke slovenskej extraligy.