Incheba podporuje charitatívne projekty

V predvianočnom čase treba myslieť na to, že nie všetci okolo nás si môžu dovoliť stráviť sviatky v hojnosti a radosti. Spoločnosť Incheba tiež pomáha ľuďom v núdzi. V tomto roku sme sa stali partnermi 2 charitatívnych projektov, ktoré formou živých televíznych prenosov zbierajú peniaze pre choré, chudobné a opustené deti: Úsmev ako dar a Srdce pre deti. Priestory a služby spojené s prípravou podujatí, poskytujeme organizátorom bezplatne. Ak aj vy chcete pomôcť, pridajte sa k nám.

Úsmev ako dar

Incheba je generálnym partnerom už 30. ročníka vianočného benefičného koncertu Úsmev ako dar, ktorý dlhodobo zviditeľňuje problematiku detí žijúcich bez rodičov. Zároveň ponúka systematické riešenia pomoci. Každoročne sa koncertu zúčastňuje viac ako 900 detí z detských domovov z celého Slovenska a pre deti a divákov na ňom vystupujú známi umelci, herci, speváci a moderátori zo Slovenska a Čiech.
www.usmev.sk

Srdce pre deti

Srdce pre deti je charitatívna akcia organizovaná v spolupráci TV JOJ s vydavateľstvom Ringier. Charitatívny projekt podáva pomocnú ruku nielen individuálnym žiadateľom, ale Srdce pre deti ide aj do nemocníc a k mimovládnym organizáciám, ktoré sa snažia zlepšovať život najmenších, s ktorými sa osud kruto zahral.

Charitatívny program Srdce pre deti pod patronátom Nového Času, ktorý minulý rok v decembri odvysielala televízia JOJ, ukázal, že Slováci majú srdce na mieste. Diváci a čitatelia poslali 152 129 darcovských esemesiek v hodnote 760 645 €. Každý cent z esemesky išiel na pomoc deťom. Organizátori veria, že sa minuloročný úspech podarí zopakovať aj počas tohtoročného priameho prenosu.
http://www.dobrakrajina.sk/srdce-pre-deti.html