HRAtislava, 8. - 9. 12. 2012

1000 spoločenských hier z celého sveta si budete môcť vyskúšať cez víkend 8. a 9. decembra!

Po štvrtýkrát je pre všetkých hravých ľudí pripravená akcia s názvom HRAtislava. Jedna celá hala bude plná stolov a spoločenských hier. Organizátori ich pre vás pripravili viac ako 1000! Pomedzi stoly s hrami sa budú prepletať nadšenci hier, pripravení návštevníkom vysvetliť pravidlá, pomôcť s výberom tej akurátnej hry na zahranie. Partie mladých, rodiny s deťmi, dvojice, skupiny kolegov, pre všetkých bude niečo pripravené.

HRAtislava uvíta návštevníkov všetkých vekových kategórií od rána od 10.00 až do večerných hodín. Súčasťou akcie bude netradičná tombola – lístky do nej nestoja peniaze, ale iba hravosť... stačí sa zahrať zopár hier a ste v žrebovaní o krásne ceny (samozrejme spoločenské hry). Viac informácií nájdete na stránkach www.hratislava.skwww.ihrysko.sk.

Nezabudnite, že počas prestávok medzi jednotlivými hrami môžete na vianočných trhoch DNI VIANOC nakúpiť darčeky pre celú rodinu!

Máte radi zábavné a rýchle hry? Postreh vám preveria Dobble!, Duch, Duchová v kúpeľni, Cink či Jungle Speed. Ale aj novinky Sticky Stickz, Top-A-Top Plus a Ring’l’Ding.

A čo hry plné smiechu, párty hry? Pripravené sú Activity rôznych druhov, Pictomania s bláznivým kreslením, Párty Alias či Times Up. Fantáziu využijete v Dixite či Bizzarii.

Nebojíte sa vedomostných výziev? Timeline preveria vaše historické vedomosti, Kde leží Kocúrkovo tie zemepisné, Slovensko, Európa a Svet z každého rožku trošku, aj na milovníkov filmov sme pripravení.

Chcete sa zahrať spolu ako rodina? Od klasík ako Osadníci či Carcassonne alebo Rummikub až po najhorúcejšie novinky Takenoko alebo Afrika, či vláčikový Ticket to Ride, rodinných hier budú stovky.

Hľadáte niečo zábavné a zároveň prínosné pre deti? Korytnačie preteky, Aport!, Viva Topo alebo Umí prase létat sú jedny z mnohých odpovedí. Na HRAtislave bude pre deti dokonca špeciálna sekcia s hrami a takisto sprievodný program.

Ste viac na stratégie? Studená válka, Kronika panství, Snowdonia, aj týchto hier budú desiatky.

Niečo pre fanúšikov známych tém? Hry Hobit, Civilizácia, Pán prsteňov alebo Hra o tróny potešia mnohých, takisto menej známe ale zaujímavé hry Kolejka, Mafie, Tzolkin.

Chcete čeliť výzvam spoločne? Kooperatívne hry, v ktorých sa spolupracujúc postavíte samotným hrám bude viacero, napríklad Záchranári, Arkham Horror, Andor.

Alebo máte chuť na niečo netradičné, vtipné, vyžadujúce aj trochu pohybu? Indoor verzia petangu s názvom Crossboule preverí vaše schopnosti a mušku, magnetický futbal a hokej Weykick zabavia celé rodiny či partie, prehadzovanie sudov v Barriku dvihne adrenalín. Skvelou previerkou šikovnosti a umu je Perplexus, ten si isto nenechajte ujsť!

Chcete radšej v pokoji dumať a hľadať riešenia náročných úloh? Moderných hlavolamov bude celý pás, takých pre malé deti, ale aj takých pre dospelých, príďte sa potrápiť.