Hodiny a klenoty predstavili luxusné drahocennosti

Priestory výstaviska Incheba v uplynulých dňoch rozžiarili drahokamy, polodrahokamy, šperky z drahých kovov, luxusná bižutéria i hodinky, ktorých celková hodnota sa ráta na státisíce eur. Spoločne s výstavou minerálov, drahých kameňov a fosílií Minerály Bratislava sa návštevníkom predstavilo takmer 100 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska, Belgicka, Francúzska, Ruska i z ďalekej Indie. 

Výstava HODINY A KLENOTY ako jediná svojho druhu na Slovensku predstavila návštevníkom novinky z klenotníckej branže, špičkovú bižutériu, drahokamy, polodrahokamy, ponuku  náramkových hodiniek, nástenných hodín, časomernej techniky a náramkov. Pre odborníkov bolo k dispozícii vybavenie do klenotníckych i hodinárskych dielní, predajní, ako aj nástroje a prístroje pre klenotníkov.

Výstava je miestom prezentácie najnovších technologických postupov vo výrobe šperkov, nových materiálov a dizajnu. Asociácia zlatníkov Slovenska v rámci výstavy predstavila víťazov 8. ročníka súťaže BIENÁLE SLOVENSKÝ ŠPERK 2014 v kategóriách zlatý a strieborný šperk.

Pre návštevníkov bol k dispozícii komplexný servis -  bezplatné skúšanie drahých kovov na kameni, čistenie strieborných šperkov, či poradenstvo týkajúce sa zákona o puncovníctve.

Záverečná tlačová správa HODINY A KLENOTY 2014 (.pdf)

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345