Filipínski liečitelia prídu na veľtrh Esoterika

Radi by sme vás upozornili už teraz na najväčší jesenný sviatok krásy, životného štýlu a duchovného rozvoja. Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl v bratislavskej Inchebe, vám v termíne 4. - 6. 10. 2012 prinesú šancu stať sa krajšími, zdravšími a spokojnejšími.

Zo stoviek príležitostí a zaujímavých programov, upriamujeme pozornosť na jedinečnú možnosť spoznať Filipínske liečenie. Táto liečebná metóda je jedinečná a očami vedy nepochopiteľná, napriek tomu účinná. Možno práve preto je opradená množstvom povier, ale aj neprajnosti z nepochopenia.

  Napriek tomu, že hovoríme o liečení fyzických problémov, ide skôr o „psychickú chirurgiu“, duchovné uzdravovanie, ktoré je vždy sprevádzané aj posolstvom. Kým školská alopatická medicína je zameraná priamo na chorobu a jej diagnostikovanie v rovine symptómov, duchovné liečiteľstvo hľadá prístup k hlbším príčinám ochorenia a je založené na pozitívnej predstave zdravia. Zdravie predstavuje prirodzený stav človeka. Udržať si ho môžeme, ak žijeme v hlbokej harmónii so sebou samým a so svetom okolo nás. V hektických časoch, ktoré prežívame, to však nie je vždy jednoduché. Moc duchovného liečiteľstva spočíva v jeho prepojení s duchovne božským pôvodom všetkého bytia. Filipínski liečitelia sú hlboko veriaci ľudia a na základe viery je im daná možnosť liečiť. Pri každej „operácii“ sú iba sprostredkovateľmi, kanálmi, cez ktoré preteká do ich rúk sila. Dokážu vniknúť do tela holými rukami a vybrať škodlivé energie. Takáto „operácia“ je vhodná aj ako preventívne liečenie, pretože naše telo je často napadnuté negatívnymi energiami. Ich odstránením choroba nikdy nevypukne. Duchovné alebo spirituálne liečenie účinkuje u väčšiny v súčasnej dobe známych chorôb, aj u tých, s ktorými si alopatická medicína nevie rady. Väčšina psychických a genetických ochorení má karmickú príčinu, a práve preto tu môže duchovný liečiteľ pomôcť. Vie sa na vyššej úrovni spojiť a požiadať o milosť pre pacienta.

Ako to prebieha v praxi? Pacient si ľahne na liečebný stôl, liečiteľ precíti jeho energiu, nediagnostikuje, on cíti a vie. Preto so sebou nemusíte nosiť názvy chorôb a lekárske správy. Liečiteľ sa napojí a začína podľa vedenia „Zhora“ odstraňovať bloky. Na ich miesto dodáva ozdravné energie, takže výsledky sa nemusia dostaviť ihneď, niekde pracuje energia rýchlejšie, u niekoho pomalšie. Niekto potrebuje podstúpiť liečenie viac razy. Pri duchovnom liečení je percento úspešnosti veľmi vysoké, pretože liečiteľ pracuje s energiami v prospech ľudí a ľudia si tieto liečivé energie môžu uchovať.

Chcete sa dozvedieť viac o tomto mystickom spôsobe uzdravovania? Poznačte si termín 4. – 6. 10, kedy sa v bratislavskej Inchebe koná trio veľtrhov Interbeauty, Esoterika a Biostyl. Filipínsky liečitelia práve na toto podujatie prisľúbili svoju účasť.