Exclusive salon, 17. - 22. 4.

Po druhýkrát bratislavský Autosalón obohatí aj netradičná prehliadka Exclusive Salon. Kreatívny koncept má vlastnú atmosféru odlišnú od iných výstavných priestorov. Promenáda francúzskeho St Tropez prináša pohľad na výnimočné automobily, lode, vrtuľník, obytné auto, hodinky a v „prístave“ je aj kaviareň. Takáto originálna myšlienka dáva prezentácii punc elegancie a pre návštevníkov je pastvou pre oči.  Projekt sa podarilo zrealizovať aj vďaka podpore hlavných partnerov, ktorými sú J&T BANKA a Best Hotel Properties.

Monika Céreová, riaditeľka J&T BANKY:

„Exclusive Salon spája úspešných a preto je prirodzené, že aj v tomto roku všetci, ktorí si prídu pozrieť krásne autá, najnovšie  modely lodí, či iné dopravné vychytávky, nájdu zázemie u nás v J&T BANKA Café. Exclusive Salon je výnimočnou udalosťou, ktorá spája prestížne značky, zvučné mená a prináša neopakovateľné zážitky. Teší nás, že aj tento rok môžeme návštevníkom a klientom poskytnúť komplexné služby a dokonalý servis privátnej banky.“

Branislav Babík, predseda predstavenstva Best Hotel Properties:

"Luxus je  hlavným poznávacím znakom našich hotelov. Pre návštevníkov sme aj tento rok pripravili  pomyselný apartmán Kempinski Hotela River Park. Je zariadený nábytkom  priamo z hotela. Ľudia chodia do našich hotelov buď za obchodom, alebo zrelaxovať. Dúfam, že aj v Exclusive salóne pri šálke kávy  v našom apartmáne zabudnú na denný zhon a príjemne si oddýchnu.“Na tomto linku si môžete pozrieť online prenos z našich hál:
http://www.metoo.sk/autosalon2012?relacia=autosalon6