Incheba Expo Bratislava

WOF EXPO 2021

WOF Expo je inovatívne B2B podujatie zamerané na vytváranie nových obchodných príležitostí a partnerstiev v regióne „Novej Európy“, ktoré spája celý dodávateľský reťazec. Každý rok sa bude sťahovať do iného mesta v rámci krajín strednej a východnej Európy. Nenechajte si preto ujsť túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou WOF EXPO tentokrát na Slovensku. Podnikanie v post-Covidovej dobe ukáže, že prosperovať budú najmä spoločnosti, ktoré sa najlepšie prispôsobia novým výzvam a my veríme, že toto podujatie bude hnacou silou na naštartovanie nových obchodných príležitostí po zložitom ekonomickom období spôsobenom COVID-19.

Unikátna obchodná platforma, ktorá spája prepravcov, maloobchodníkov, veľkoobchodníkov, dovozcov a vývozcov z dôležitých priemyselných odvetví, ako sú mobilita, zdravotníctvo, letectvo, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, energetika a ďalšie, s poskytovateľmi riešení dodávateľského reťazca, ktoré nájdete s WOF Expo pod jednou strechou.

O konferenčný program sa počas troch dní na štyroch pódiách postarajú TOP rečníci z celého sveta. Program WOF EXPO 2021 je postavený na piatich základných pilieroch: Digitalizácia, Inovácie, E-Commerce, Green Deal, a Start Upy Viac informácií o rečníkoch a programe nájdete TU.

Neodmysliteľnou súčasťou WOF EXPO 2021 sú špičkové networkingové nástroje, ktoré účastníkom vytvoria množstvo obchodných príležitostí. Najlepší z rôznych sektorov môžu získať prestížne ocenenie hneď v deviatich kategóriách počas WOF Awards Gala. Viac informácií nájdete na www.wofexpo.com.

 

Médiá

Objavte svet dopravy už túto jeseň v Inchebe

 

Partneri

 

Chcete u nás vystavovať?

Využite jedinečnú príležitosť zažiť WOF EXPO 2021 v Bratislave. Veľtrh sa bude konať každý rok v inej krajine a vždy prinesie jedinečnú príležitosť odprezentovať vašu značku. Veľké množstvo inšpirácie a nových informácií vďaka rozmanitému konferenčnému programu. A v neposlednom rade bohaté obchodné príležitosti aj vďaka našim networkingovým nástrojom (1-on-1 Scheduler – online nástroj na plánovanie stretnutí a vyhľadávanie kontaktov, VIP Networking Lounge, kde si môžete rezervovať vlastný priestor pre svoje stretnutia, WOF Connect Coctail – networkingový večierok). Na WOF EXPO 2021 nemôžete chýbať. Viac informáciu nájdete TU.

 

Kontaktujte nás

Kristína Vetráková
+421 910 523 152
kristina.vetrakova@wofexpo.com

Lucia Šutaj-Eštoková
+421 910 523 602
lucia.sutajestokova@wofgroup.com