Event plný vzrušenia a inovácií

Letnú prestávku v kalendári veľtrhov a výstav vyplnilo podujatie výnimočných rozmerov realizované pre spoločnosť Nissan Europe. Pri príležitosti uvedenia nových modelov Nissan Note a Nissan Micra, si spoločnosť Nissan Europe vybrala Bratislavu ako hostiteľské mesto svojho dvojmesačného eventu a Inchebu ako miesto konania a dodávateľa väčšiny technickej realizácie pre svoj Innovation & Excitement event.

Interní zamestnanci Nissan Europe, riaditelia koncesií, investori, predajcovia a tiež novinári, celkovo vyše 10 000 ľudí z celej Európy navštívilo počas jeho priebehu tento veľkolepý event. Pre ich potreby sa výstavné priestory menili na úplne nové moderné miestnosti so zložitými technickými i kreatívnymi detailami. Návštevníci Innovation & Excitement eventu svoj pobyt začínali v Bratislave obedom v modernej lounge, alebo v exteriérovom stane v prípade pekného počasia. Následne jednotlivé skupiny absolvovali vzdelávacie workshopy rôzneho zamerania, testovacie jazdy vozidiel a šou, pri ktorej im boli odhalené modely automobilov, ktoré prichádzajú do výroby až o niekoľko mesiacov. Vo večerných hodinách sa hostia vracali do priestorov Incheby na večeru v exkluzívnej jedálni zariadenej v štýle veľkomesta.

Innovation & Excitement event bol výnimočný nielen pre výstavisko Incheba Expo Bratislava, ale aj pre hlavné mesto Bratislava, nakoľko mal pozitívny vplyv na cestovný ruch v podobe vyťaženosti ubytovacích a reštauračných zariadení.

Nissan event 2013  Nissan event 2013

Viac fotografií z podujatia NISSAN Innovation & Excitement event nájdete vo fotogalérii.