Esoterika a Biostyl pre vaše telo, myseľ i dušu

Začiatok októbra sa v Inchebe bude niesť v znamení hľadania a nachádzania životnej rovnováhy pre telo aj dušu. Veľtrhy Esoterika a Biostyl sú venované zdravej strave, duchovnému rozvoju a rôznym alternatívnym spôsobom liečby. Jedenásty ročník podujatia sa uskutoční súbežne s veľtrhom krásy Interbeauty 4. až 6. októbra. Okrem stoviek produktov v biokvalite sa návštevníci môžu tešiť na atraktívny sprievodný program plný prednášok odborníkov na medicínu, psychológiu či osobný rozvoj.

Vedeli ste, že správne cvičenie zlepší nielen vaše zdravie, ale môže vám zabezpečiť aj dlhovekosť? Nguyen van Tý z Vietnamu vás naučí jednoduché cviky, ktoré aktivujú všetky orgány vo vašom tele. Okrem toho pomocou ázijských liečebných metód a správnej stravy si môžete skvalitniť svoje zdravie bez tabletiek a lekárov.

Ak si chceme zachovať zdravie, podľa niektorých odborníkov sa dnes nezaobídeme bez potravinových doplnkov. Nájdeme ich v lekárni, e-shopoch, či predajniach zdravej výživy. Ako sa však orientovať v ich kvalite a cene, a ako sa vyznať v informáciách na etiketách vám odhalí prednáška Michaely Verde Beitlovej. Dozviete sa na nej štyri najčastejšie omyly spojené s doplnkami výživy a získate tipy, ako si správne vybrať.

Marta Látalová vám pomocou čínskej astrológie BaZi odhalí, ako narábať s nadaním, talentom i nedostatkami, ktoré sme pri narodení dostali do vienka a ako z nich čo najviac vyťažiť pre seba i rodinu. A ako ľahšie zvládnuť stres, depresiu, hnev, žiaľ či úzkosť pomocou esenciálnych olejov vám odporučí Blanka Hegedűšová.

Bratislavská Incheba prinesie tradičnú jesennú dávku tipov pre fyzickú aj duševnú pohodu 4. až 6. októbra. Celý program nájdete tu: ESOTERIKA - BIOSTYL 2018