Duo medických výstav predstaví najnovšie zdravotnícke pomôcky

Bratislavské výstavisko bude od 6. do 8. októbra patriť zdravotníckym výstavám Slovmedica a Non-Handicap, ktoré prinášajú komplexný prehľad nových zdravotníckych technológií, prístrojov a pomôcok s cieľom poskytovať kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Vystavovatelia predstavia vybavenie do nemocníc a ordinácií, zdravotnícke pomôcky, zariadenia na zlepšenie mobility, úpravu vozidiel pre telesne postihnutých a odbornú literatúru.

Duo medických výstav s obľubou navštevujú nielen odborníci z tejto oblasti, ktorí sa zaujímajú o novinky na trhu a vymieňajú si poznatky a skúsenosti, ale aj bežní návštevníci, ktorí získajú rady, ako sa starať o svoje zdravie.

Návštevníci na výstavách aj tento rok uvidia množstvo noviniek. Jednou z nich je transportné ležadlo GP2 určené na jednoduchý a bezpečný prevoz pacientov v interiéroch. Ďalšou z noviniek je invalidný vozík Genny 2.0 Urban v limitovanej edícii RR, ktorý predstavuje novú filozofiu osobnej mobility. Vďaka unikátnej technológii prináša používateľom slobodu pohybu – vozík totiž umožňuje okamžité otočenie sa na mieste s nulovým polomerom otáčania, a jazdu dopredu bez nutnosti použitia akejkoľvek riadiacej páky či plynu – stačí sa len predkloniť. Jediný slovenský výrobca laminárnych boxov uvádza na trh modernizovaný rad svojich laminárnych boxov Ekostar Flox BH. Ide o boxy s vertikálnym prúdením vzduchu a spodným odsávaním, ktoré zabezpečujú ochranu spracovávaného produktu pred bakteriologickou alebo časticovou kontamináciou z vonkajšieho prostredia a súčasne ochranu obsluhy pred prípadnými škodlivými až toxickými účinkami spracovávaných látok. Ďalší slovenský výrobca na výstave predstaví výživové doplnky. Jeden z nich, enzým Serrapeptase Plus 250 000 SPU, zmierňuje chronické zápalové i autoimunitné ochorenia. Ďalší prípravok, Serrapeptase Plus, je vo forme acidorezistentných kapsúl, ktoré sa rozpúšťajú až v tenkom čreve. Pridaná látka inulín pôsobí v tenkom čreve ako probiotikum pre dobré baktérie.

Výstavy Slovmedica a Non-handicap sú otvorené od 6. do 8. októbra od 10:00 do 18:00. Vstupenka v cene 6 a 4 eurá (zľavnené vstupné) platí aj na súbežné veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl.

Tlačová správa SLOVMEDICA/NON-HANDICAP 2016 (.pdf)

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345