Dni Vianoc – tradične štedré a veselé vianočné trhy v Inchebe s bohatým programom

Vianoce sa nezadržateľne blížia, tak prečo darčeky nenakúpiť v predstihu a bez zbytočných stresov? Čo tak si pri nakupovaní oddýchnuť a nechať deti, aby sa v predvianočnom čase dosýta vybláznili a zabavili? Máme pre vás tip – Dni Vianoc v Inchebe, ktoré otvárajú svoje brány už 3. decembra. Až do 21. decembra na vás čaká 300 predajcov s bohatou ponukou sortimentu – oblečenie, vianočné dekorácie, hračky, knihy, kozmetika, šperky a bižutéria, kožený tovar, elektronika, zábavná pyrotechnika, či doplnky do interiéru. Navyše, tradičné vianočné trhy v Inchebe ponúkajú aj tovar a značky, ktoré v ponuke veľkých obchodných centier nenájdete. Vianočné trhy v teple interiéru a najlepší predvianočný program na vás čaká iba v Inchebe.

Prvýkrát na Slovensku unikátna výstava viac ako 800 betlehemov

K Vianociam neodmysliteľne patria betlehemy, ktoré zobrazujú jednu z najvýznamnejších udalostí kresťanského sveta – narodenie Ježiška. Dni Vianoc v Inchebe vám prinášajú najväčšiu výstavu betlehemov na celom Slovensku. Viac ako 800 jedinečných kúskov od výtvarníka Jozefa Práznovského vrátane najmenšieho betlehemu na svete s rozmermi 6x6 milimetrov si budete môcť pozrieť pod jednou strechou.

betlehem betlehemy

Stredy s Gizkou Oňovou

Každá streda (3.12., 10.12., 17.12.) bude patriť skvelej svokre Gizke Oňovej, ktorá vám predvianočný čas spríjemní varením vianočných špecialít. A nebola by to Gizka, keby si pri tom nezaspievala! Piesne preverené časom si vychutnáte pri vôni kapustnice, či rybacej polievky. Spomaľte a zaspomínajte si s nami na doby Repete.

gizka oňová

Štvrtky s pečením medovníčkov

Mamičky, príďte s deťmi! Každý štvrtok (4., 11., 18.12.) Dni Vianoc spestrí perníková chalúpka v ktorej si deti budú môcť upiecť svoj vlastný medovníček. Hravé vykrajovanie z cesta, pečenie a vôňa, ktorá jednoducho patrí k Vianociam sú zárukou príjemne strávených chvíľ.

HRAtislava pre všetkých

Prvý víkend (6.-7.12.) bude patriť všetkým zábavychtivým. Festival spoločenských hier HRAtislava prináša viac ako tisíc hier z celého sveta pre všetky vekové kategórie. S pravidlami vám pomôže skúsený personál, ktorý vám zároveň odporučí tú najlepšiu hru pre vás. Hrajte sa dosýta a zabudnite na predvianočný zhon a stres. A príde aj Mikuláš!

hratislava dni vianoc

Najväčší detský vianočný raj na Slovensku

Na druhý víkend (13.-14.12.) je v Inchebe pre všetky detičky prichystaný najväčší detský kútik na Slovensku. Celá jedna hala sa premení na úžasný svet smiechu a radosti s najrôznejšími atrakciami. Tvorivé dielne, trampolíny, perníková chalúpka, vianočné rozprávkové a tvorivé dielne, hravé varenie s deťmi, cirkus, cvičenie a tancovanie s detičkami, maľovanie na tvár hračky a mnoho iného...na tento víkend vaše deti určite nezabudnú!

POZOR, využite skvelú ponuku! Ak u vybraných predajcov nakúpite za viac ako 20 eur, cenu vstupného dostanete naspäť vo forme zľavy.