Dni Vianoc priniesli do hlavného mesta rozprávkovú atmosféru

V nedeľu 20.12. sa v Inchebe skončili kúzelné Dni Vianoc, ktoré na tri týždne priniesli do hlavného mesta tisíce tipov na tradičné i originálne vianočné prekvapenia, sviatočnú atmosféru a fantastický predvianočný program pre deti i dospelých. 

Viac ako 300 predajcov počas Dní Vianoc ponúkalo vianočné dekorácie, hračky, knihy, kozmetiku, šperky a bižutériu, oblečenie, elektroniku, doplnky do interiéru a mnoho ďalších tipov na darčeky. Atmosféru vianočných trhov dotvorili remeselníci zo Združenia cechov historických remesiel, ktorí so sebou do Incheby priniesli krásne remeselné výrobky a postarali sa aj o zaujímavé ukážky ich výroby. Novinkou na Dňoch Vianoc bola tento rok služba nákupného poradcu, ktorá si vyslúžila veľký záujem návštevníkov.

O zábavu a relax v predvianočnom období sa postaral fantastický víkendový program. Prvý decembrový víkend patril festivalu spoločenských hier HRAtislava. Návštevníci si v Inchebe mohli zahrať niektorú z vyše 1 500 spoločenských hier z celého sveta. Druhý víkend návštevníkov roztancovala Melánia Kasenčáková alias Lady Mel počas Hip-hopových Vianoc, ktoré priniesli nádielku tanečných exhibícií a workshopov pre malých i veľkých. Posledný víkend sa na Dňoch Vianoc sústredilo 50 predajcov, umelcov a dizajnérov registrovaných na obľúbenom handmade portáli SAShE.sk. Návštevníci si mohli nakúpiť posledné milé ručne robené vianočné darčeky, prípadne si ich sami vyrobiť počas mnohých workshopov. Pre deti bola počas celých Dní Vianoc k dispozícii Fun zóna, v ktorej sa mohli vyblázniť v narážacích bublinách, lodičkách, elektrických autíčkach a nafukovacej mega šmykľavke. Jednoducho, Dni Vianoc boli skvelou prípravou na najkrajšie sviatky v roku.

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345