Danubius Gastro sa ponesie v znamení lokálnych produktov

Bratislavská Incheba sa od 25. do 28. januára 2018 premení na slovenskú mekku gastronómie.

Rok 2018 odštartuje v bratislavskej Inchebe tradičným veľtrhom gastronómie a hotelierstva Danubius Gastro. Podujatie patrí k tým najvýznamnejším svojho druhu v stredoeurópskom regióne a je dôležitým stretnutím prevádzkovateľov reštaurácií, gastroprevádzok, hotelov, penziónov, kaviarní, cukrárni, kúpeľov a obchodov. Už 25. ročník len potvrdí narastajúci trend podpory slovenských výrobcov potravín.

Danubius Gastro sa uskutoční od 25. do 28. januára 2018, pričom celý štvrtok a piatkové dopoludnie bude patriť odbornej verejnosti, pre širokú verejnosť Incheba otvorí svoje brány v piatok od 13:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 18:00 a v nedeľu od 9:00 do 17:00. Podujatie sa bude konať súbežne s veľtrhom cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR a špecializovanými výstavami Poľovníctvo a oddych a Wellness a fitness.

Sviatok pre milovníkov gastronómie

Veľtrh prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Okrem potešenia zmyslov prináša i množstvo nových užitočných informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastroprevádzok a obchodov. Neodmysliteľnou súčasťou Danubius Gastrosprievodné podujatia, ktoré porovnávajú zručnosti barmanov, baristov, kuchárov, cukrárov i pekárov.

Nezmeškajte veľtrh Danubius Gastro od 25. do 28. januára, ktorý doplní veľtrh cestovania ITF Slovakiatour. Spolu s veľtrhmi môžete navštíviť aj obľúbené výstavy Wellness a Fitness a Poľovníctvo a Oddych.