DANUBIUS GASTRO poteší odborníkov i gurmánov

Priestory výstaviska budú už onedlho patriť 21. ročníku medzinárodného veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO, ktorý je sviatkom všetkých záujemcov o gastronómiuhotelierstvo. Aktuálne novinky v oblasti gastrotechniky, potravín, nápojov a súvisiacich služieb – veľtrh ponúka komplexný sortiment vybavenia a informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastronomických prevádzok a obchodov.

Na svoje si ale prídu aj bežní návštevníci, ktorí dokážu oceniť dobré jedlo, kávu, či víno. Potešte svoje zmysly počas ochutnávok gastronomických špecialít a nakúpte za výhodné ceny – časť vystavovateľov bude prezentovať svoje výrobky aj formou priameho predaja.

Danubius Gastro 2013 Danubius Gastro 2013

Veľtrh doplní pestrý sprievodný program. Šéfkuchári a členovia Slovenského národného tímu kuchárov a cukrárov budú pred očami návštevníkov pripravovať rôzne jedlá, čo bude zároveň spojené s ochutnávkou. Zástancov tradícií nepochybne poteší 8. ročník medzinárodnej súťaže O najlepší bratislavský rožok a na programe je aj kurz prípravy tejto tradičnej delikatesy.

Kávičkárov, ale aj všetkých, pre ktorých je káva koníčkom či povolaním, zaujmú Majstrovstvá Slovenska BARISTA 2014 spojené s workshopmi a tematickými stánkami. Spoznajte aj kulinársku atmosféru šiestich krajín – Slovenska, Talianska, Francúzska, Aljašky, Číny či Kuby v sprievode hudobníkov a tanečníkov z rôznych kútov sveta.

Veľtrh DANUBIUS GASTRO je tu pre vás od 30. 1. do 2. 2. 2014.