Obľúbené výstavy opäť s výbornou návštevnosťou

Bratislavské výstavisko od 10. do 13. marca patrilo obľúbeným výstavám, ktoré boli exkluzívnou prehliadkou motoriek a lodí všetkých druhov od tých najlepších značiek. Na ploche 19 000 m2 sa predstavilo 135 vystavovateľov z 11 krajín. Jedinečná prehliadka spolu s bohatým sprievodným programom prilákala 55 012 návštevníkov.

Na výstave Motocykel si záujemcovia mohli obzrieť nielen sériovo vyrábané motocykle, ale aj exkluzívne pretekárske špeciály a jedinečné prestavby motoriek či stroje vyrobené na zákazku v sekcii Customs of Slovakia. Jednotlivé značky okrem svojich známych modelov ukázali aj dlho očakávané kúsky a slovenské výstavné premiéry. Počas výstavy boli tradične vyhlásené výsledky odbornej novinárskej ankety Motocykel roka.

Obrovský záujem zaznamenali adrenalínové vystúpenia kaskadérov v tzv. Glóbuse smrti, exhibičné jazdy trialistov, autogramiády jazdcov z Rally Dakar či prezentácie týkajúce sa bezpečnosti na motorke. Skvelý program plný rockovej hudby, súťaží a zábavy pre návštevníkov prichystalo rádio Rocková republika ako hlavný mediálny partner výstavy. Pre deti boli k dispozícii jazdy na minibikeoch, zábava v nafukovacích guliach, na elektrických autíčkach a vodných nafukovacích lodičkách.

Výstava Boat Show priniesla prehliadku  jácht, motorových člnov, vodných skútrov a príslušenstva pre vodné športy. Návštevníci mohli získať informácie o vykonaní kapitánskych skúšok a porovnať výhody a nevýhody plachetníc a jácht pre strávenie svojej dovolenky na vode.

Záverečná tlačová správa MOTOCYKEL/BOAT SHOW 2016

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345