Novinky na výstave Boat Show

Nebaví vás v lete vysedávať na pláži a radi by ste vyskúšali aj dobrodružnejšiu dovolenku? Obľubujete vodné športy? V tom prípade by ste nemali chýbať na medzinárodnej výstave BOAT SHOW v bratislavskej Inchebe, ktorá bude od 10. do 13. marca exkluzívnou prehliadkou  lodí, plachetníc, jácht a vodných skútrov.

Na čo všetko sa tento rok môžete tešiť? Vašu pozornosť si nepochybne vyslúži najväčší kúsok na výstave, takmer 13 metrov dlhá loď Bavaria Sport 400 HT. Na výstave si budete môcť zblízka obzrieť jej novší model. Preferujete menšie a kompaktnejšie plavidlá? Rinker Captiva 246 má necelých 8 metrov dĺžky a pokojne ju zvládnete k vode ťahať za svojím autom.

Milovníkov adrenalínu poteší prezentácia nového Flyboardu ZRJetPackuZR, s ktorými zažijete úžasný pocit levitácie. Naučiť sa lietať nad vodou je teraz bezpečné, ľahké a zábavné! Flyboard funguje na princípe cirkulácie vody. Na trysky je prostredníctvom hadice napojený vodný skúter, cez ktorý sa nasáva voda. Tá prechádza do trysiek a následne naspäť do vody. Tak vody, ktorý musí dosahovať  aspoň 100 hektopascalov, vynesie jazdca až do 9 metrovej výšky!

Novinky nájdete tu: NOVINKY BOAT SHOW