Exkluzívna prehliadka motoriek v Inchebe

V bratislavskej Inchebe sa 10. - 13. marca stretnú všetci milovníci motoriek, voľnosti, sily a krásy. Výstavy Motocykel bude exkluzívnou prehliadkou motoriek všetkých druhov a najznámejších značiek - ako ADIVA, APRILIA, BENELLI, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CPI, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, KAWASAKI, KEEWAI, KSR MOTO, KTM, KYMCO, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PEUGEOT SCOOTERS, PIAGGIO, SYM, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA, YCF, VESPA, VICTORY.

Popri ponuke sériovo vyrábaných motocyklov sa na výstave predstavia jedinečné prestavby motoriek a stroje vyrobené na zákazku. Príchuť nebezpečenstva do Incheby prinesú adrenalínové ukážky schopností mototrialistov, stuntriderov a chýbať nebudú ani autogramiády úspešných motocyklových reprezentantov z Rally Dakar.

Popri adrenalíne však treba myslieť aj na bezpečnosť. Ako sa správať na motorke, aby ste neohrozili seba ani ostatných? Nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí sa v tejto téme skutočne vyznajú.

V sekcii Customs of Slovakia bude aj tento rok vyhlásený oficiálny slovenský šampión v stavaní motoriek. Tešiť sa môžete aj na slávnostné vyhlásenie odbornej novinárskej ankety Motocykel roka. K tomu kopa adrenalínu, príchuť nebezpečenstva a vôňa benzínu a kože. A pozor! Na výstave tento rok potešíme (aj) rockerov. Parádny program si pre vás nachystalo rádio Rocková republika, ktorá sa po prvýkrát stáva mediálny partnerom podujatia. Na tejto akcii nemôžete chýbať!

motocykel 2015

motocykel 2015