Veľtrh Dieťa a rodina zaujal rodičov i deti

Veľtrh Dieťa a rodina 12. a 13. februára do Bratislavy priniesol ponuku produktov pre starostlivosť o deti a odpovede na otázky súvisiace s pôrodom a výchovou. Podujatie, ktoré doplnili veľtrh krásy Interbeauty a Svadobný veľtrh, za dva dni navštívilo 12 728 ľudí. Deti všetkých vekových kategórií za zabavili pri množstve literárno-hudobných a tanečných predstavení, atrakcií a hier. Celá sobota okrem iného patrila vtipným postavičkám, Mimoňom, ktorí spolu s profesionálnymi animátormi vytvorili atmosféru žlto-modrého sveta plného zábavy, súťaží a dobrodružstva.

Veľtrh Dieťa a rodina priniesol komplexný výber hračiek, hier, kočíkov, autosedačiek, ergonomických nosičov, oblečenia a obuvi, hygienických potrieb, stravy a kníh pre deti a potrebného materského vybavenia. Sortiment od viac ako 60 vystavovateľov obsahoval nielen klasické a známe výrobky, ale aj novinky a alternatívne produkty pre prívržencov ekologického spôsobu života.

Ponuku tovaru doplnili prednášky a workhsopy na témy súvisiace s tehotenstvom, pôrodom, materstvom a výchovou. Na Tehotenskom kongrese a Mama&Baby kongrese sa záujemcom, predovšetkým ženám, venovali lekári, psychológovia, detské sestry a pôrodné asistentky.

Sprievodný program pre najmenších priniesol tanečné divadlo Leví kráľ, rozcvičku pre deti s The Little Gym, detský raj s DC Preliezka, spoločenské hry z celého sveta, Fun zónu a zábavu v nafukovacích guliach, na elektrických autíčkach a vodných nafukovacích lodičkách či  zónu ľudových remesiel.

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345