Interbeauty a Svadobný veľtrh sa postarali o romantickú atmosféru

V Inchebe sa 12. a 13. februára uskutočnil veľtrh krásy Interbeauty, ktorý doplnil súbežný Svadobný veľtrh. Podujatia priniesli do hlavného mesta novinky v líčení, starostlivosti o pleť a telo a trendy v účesoch pre ženy i mužov, rovnako ako komplexný výber sortimentu pre budúcich novomanželov. Veľtrhy za dva dni navštívilo spolu 12 728 záujemcov o svet kozmetiky a o svadbu.

Sortiment od  50 vystavovateľov na Interbeauty tradične doplnili exhibície a súťaže v make-upe, účesovej tvorbe a aplikáciách na telo. V ponuke veľtrhu nechýbali nové značky a profesionálne produkty pre kozmetické salóny, ale aj na domáce použitie.

Veľký záujem vzbudili okrem iného ukážky trendov svadobných účesov na rok 2016 či aktuálnych pánskych strihov. V celoslovenskej súťaži kaderníkov a vizážistov Interbeauty Trophy 2016 si záujemcovia zmerali sily vo viacerých kategóriách a postarali sa  tak o inšpiráciu v priamom prenose. Jednou z vizuálne najzaujímavejších kategórií Interbeauty Trophy bolo maľovanie na telo na tému „vesmír“.

Z Interbeauty odchádzalo množstvo dám s novou vizážou. V Zmenárni naživo pod patronátom Wella Slovensko im kaderníci a vizážisti vykúzlili nový účes a líčenie, ktoré najviac korešpondovali s ich typom a osobnosťou.

Súbežný Svadobný veľtrh priniesol široký výber svadobných šiat, oblekov, doplnkov a šperkov pre budúcich novomanželov, ktorí sa mohli zorientovať v ponuke svadobných agentúr, objednať si fotografa, inšpirovať sa svadobnými tortami a vybrať si obrúčky. Svadobné šaty predviedli známe osobnosti ako Andrea Verešová, Zuzana Plačková, Martin Šmahel a mnohí ďalší. Páni mali k dispozícii pánsky kútik s ruletou, ochutnávkami vína a stolným futbalom.

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345