Aké boli Dni Vianoc?

Posledná minuloročná výstava, Dni Vianoc, okrem možnosti výhodne nakúpiť darčeky pre celú rodinu priniesla aj množstvo zábavy a možností ako si oddýchnuť v predvianočnom zhone.

dni vianoc 14 dni vianoc 14 betlehemy

Každú stredu vám spríjemnila Gizka Oňová, ktorá sa predviedla nielen ako speváčka, ale aj ako vynikajúca kuchárka. Postupne pre prítomných návštevníkov navarila fazuľovicu, rybaciu polievku a kapustnicu. A že všetkým chutila, ani nemusíme hovoriť! Malí kuchári a kuchárky zasa mohli svoj talent ukázať každý štvrtok. V perníkovej chalúpke si mohli upiecť a vyzdobiť vlastný medovníček. Dospelých i deti sme potešili počas prvého víkendu  - festival spoločenských hier HRAtislava priniesol viac ako tisíc spoločenských hier z celého sveta. K dispozícii boli spoločne so skúseným personálom, ktorý návštevníkom poradil s pravidlami. Ďalší víkend počas Dní Vianoc patril predovšetkým deťom.

gizka oňová detský vianočný raj

Najväčší Detský vianočný raj priniesol množstvo úžasných atrakcií pre deti všetkých vekových skupín. Obrovský potlesk zožali artisti  z prvej školy nového cirkusu Cirkus-Kus, deti z tanečnej školy „Smiem prosiť?“, ale napríklad aj HIP-HOP fakulta Johnnyho Perfekta a Lady Mel. A nemôžeme zabudnúť na unikátnu výstavu viac ako 800 betlehemov, ktorá zaujala nielen návštevníkov, ale aj médiá. Skrátka, tohtoročné Dni Vianoc mali pre každého niečo. Napokon, posúďte sami:

Fotogaléria Dni Vianoc 2014

Fotogaléria Detský vianočný raj

Fotogaléria z vystúpenia Svokry Gizky Oňovej