20.ročník Moddomu vyniká bohatou ponukou
Jubilejný 20. ročník veľtrhu nábytku Moddom v termíne 14. - 18. 10. vyniká bohatšou ponukou a účasťou nových značiek. V Inchebe sa sústredí kompletné vybavenie pre domov - nábytok a doplnky do obývacích a detských izieb, predsiení, spální, kuchyne i kúpeľne, ale aj zariadenie pre oddych a relax či záhradný nábytok. Bohatá ponuka uspokojí priaznivcov rôznych štýlov.

Novinkou na slovenskom trhu, ktoré predstaví Moddom, sú dekoratívne obkladové panely od spoločnosti Piedra Slovakia, ktoré svojou ľahkosťou (6-8 kg/m2) a dokonalým vyhotovením predstavujú ideálne riešenie pre interiér a exteriér. Kto chce mať všetko pod kontrolou, určite ocení unikátne TOPsedačky s dokovacou stanicou, nabíjačkou na mobil, bluetooth, reproduktormi, rádiom, MP3, USB a kopou úložného priestoru. Sedačky Phase prinášajú nové poťahové materiály zo špeciálnych polyesterových vlákien s úpravou Easy-care odolnou voči oderu. Firma MSJ sa pochváli sedacou súpravou Serena. Variabilné pohodlie sedenia s nastaviteľnou chrbtovou opierkou predĺži hĺbku sedenia o cca 40 cm a vytvorí tak doslova „letisko“ na ležanie pre celú rodinu. 

Luxusné matrace a postele King Koil a Serta, ktoré sa vyznačujú luxusným dizajnom a použitím najlepších prírodných materiálov, na Moddom prináša firma Koratex. Na svoje si prídu aj priaznivci technologických noviniek a inteligentných pomocníkov do domácnosti. Spoločnosť Samsung a internetový obchod Andrea Shop pripravili expozíciu, v ktorej predstavia nielen novinky z bielej a čiernej techniky, ale napríklad aj mobilné telefóny. Samozrejme, to je zlomok ponuky, ktorú nájdete na Moddome. Nenechajte si ho ujsť.