THE BEACH BOYS

the beach boys incheba 2017

Európske turné skupiny The Beach Boys už začalo.

Na Slovensko priletia 13. júna 2017 a vystúpia v bratislavskej Inchebe!

Legendárna kalifornská skupina The Beach Boys odštartovala svoje európske turné v majestátnej Rayal Albert Hall v Londýne. Na Slovensko priletia 13. 06. 2017 a vystúpia v  Incheba Expo Aréne.

Do  Bratislavy pricestujú spolu so zakladajúcim členom Mikom Lovom a všetci fanúšikovia budú môcť zaspomínať na atmosféru Kalifornie šesťdesiatych rokov, ktorá dodnes evokuje ležérny život na slnkom zaliatych plážach. Nepremeškajte túto hudobnú udalosť. Vstupenky k dispozícii v sieti Ticketportal.

Americká rock'n'rollová skupina The Beach Boys sa preslávila bezstarostnými piesňami ako Good Vibration, či  Surfin' USA. Skupinu založil Brian Wilson spolu s bratmi Carlom a Dennisom, bratrancom Mike Lovom a kamarátom Al Jardinom. Počas krátkeho obdobia  sa kapela stala najpopulárnejšou americkou skupinou a vo svetovom meradle sa s ňou mohli porovnávať jedine The Beatles. Ich silnou stránkou boli úžasné melódie a originálne koncipované harmonické vokály, ktorými sa inšpirovali aj iné skupiny. Postupne sa od textov piesní o surfovaní, rýchlych autách a krásnych dievčatách presunuli do pozície predstaviteľov progresívneho pokroku druhej polovice 60. rokov.

Do Bratislavy pricestujú okrem zakladajúcich členov Beach Boys ako je Mike Love (spev) a Bruce Johnston (spev / klávesy) aj tieto  známe mená: Jeffrey Foskett (gitara / spev), Brian Eichenburger (basová gitara / spev), Tim Bonhomme (klávesy / spev), Jan Cowsill zo skupiny The Cowsills (bicie / spev) a Scott Totten (gitara / spev).

Exkluzívny koncert, ktorý prináša na Slovensko spoločnosť JVS Group sa uskutoční už 13. júna 2017 Incheba Expo Bratislava.  

Vstupenky v sieti Ticketportal (https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=157224)

Viac info na: https://www.facebook.com/jvsgroupsk/?ref=ts&fref=ts