Tie najväčšie úlovky na pravom brehu Dunaja!

Výstava RYBÁRSTVO A VOĽNÝ ČAS v Inchebe otvorí rybársku sezónu 2019

Milí vystavovatelia a vášniví rybári,

radi by sme Vám dali do pozornosti pripravovanú výstavu rybárskych potrieb RYBÁRSTVO A VOĽNÝ ČAS,  ktorá v hlavnom meste otvorí rybársku sezónu začiatkom roka 2019. Podujatie sa uskutoční v termíne 24. – 27. januára 2019 na výstavisku INCHEBA EXPO BRATISLAVA. Sprevádzať ho budú návštevnícky obľúbené medzinárodné veľtrhy cestovného ruchu a gastronómie ITF SLOVAKIATOUR a DANUBIUS GASTRO, ktoré každoročne navštívi 70 000 návštevníkov.

Jedným zo zámerov zorganizovať v hlavnom meste výstavu RYBÁRSTVO A VOĽNÝ ČAS je poskytnúť vystavujúcim spoločnostiam multifunkčné priestory výstaviska Incheba Expo Bratislava na prezentáciu produktov, služieb, noviniek a trendov v oblasti rybárstva a návštevníkom – vášnivým i začínajúcim rybárom ponúknuť možnosť rozšíriť svoje vedomosti a skúsenosti o nové poznatky a novinky zo sveta rybárstva.

Na výstave sa okrem domácich značiek predstavia aj svetové a európske značky, ktoré doteraz nemali možnosť dôstojne sa prezentovať na slovenskom trhu. Súčasťou podujatia bude atraktívny sprievodný program, ktorý obohatia prednášky známych rybárskych osobností, odborníkov a špecialistov.

Staňte sa aj Vy súčasťou pripravovaného podujatia a odprezentuje svoju ponuku v hlavnom meste, ktorého lokalizácia je ideálna nielen z hľadiska dopravného napojenia, ale aj bonitnej cieľovej skupiny. Samozrejmosťou je rozsiahla reklamná kampaň, vďaka ktorej získate skvelú možnosť zviditeľniť sa, expandovať na trhu, upevniť svoje postavenie a predstaviť svoju ponuku desaťtisícom návštevníkov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Organizátor:                                                
Incheba, a.s.
Viedenská cesta, 3-7
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Ing. Ernest Nagy
M +421 903 464 920
E rybarstvo@incheba.sk

Spoluorganizátor:
Starfishing s.r.o.
nám. Komenského 57
687 25 Hluk
Česká republika

Ing. Zdeněk Vaněk
M +420 777 711 010
E rybarstvo@incheba.sk