TrainShot je prvý high-tech inteligentný terčový systém vyvinutý pre výcvik ako pre športových strelcov, tak aj pre strelnice, IPSC a iné strelecké súťaže, výcvikové centrá a zložky ozbrojených síl. Inovácia TrainShot spočíva v tom, že výrobca zmenil papierový terč na špeciálny elektronický terč prepojený s mobilnou aplikáciou. TrainShot je slovenský produkt a za necelé dva mesiace po výstave IWA 2018 získalo množstvo objednávok z celého sveta.

trainshot ideb 2018

Strelec nestráca čas posúvaním terča, jeho preliepaním či sledovaním zásahov cez ďalekohľad. TrainShot elektronická jednotka totiž deteguje každý zásah strelca, svetelne indikuje jeho úspešnosť a výsledky posiela do mobilného zariadenia strelca. Mobilná aplikácia Trainshot ponúka niekoľko tréningových módov, ako Free shooting, Reflex drill, Multi zone, Duel či Multi target. Vyhodnocuje strelcove zásahy, počíta reakčné časy a tvorí štatistiky. Tréning je značne efektívnejší, streľba dynamickejšia a zábavnejšia.

trainshot ideb 2018

TainShot pozostáva z kompaktnej elektronickej jednotky a špeciálnych patent pending terčov. Kapacita TrainShot terča je 100 - 150 striel v závislosti od kalibru zbrane. Po vystrielaní ho strelec jednoducho nahradí novým. Spomedzi všetkých terčových systémov je TainShot cenovo najdostupnejší širokej verejnosti. Spoločnosť TrainShot ponúka tri typy terčov, a to IPSC, Circles (Kruhy) a Hostage (Rukojemník) a pripravuje mnohé ďalšie.

Vystavovateľ: Trainshot

Web: www.trainshot.com

trainshot ideb 2018