Pozývame Vás na 19. medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro, 12. výstavu Exposhop, 11. výstavu Gastropack a 16. výstavu Exporeklama!

Dátum

19. - 22. 1. 2012

Umiestnenie

hala A0, hala A1, hala A2, hala D, hala D2

Otváracie hodiny

Odborná verejnosť:
štvrtok: 9.00 - 18.00
piatok: 9.00 - 13.00
Verejnosť:
piatok: 13.00 - 18.00
sobota: 9.00 – 18.00
nedeľa: 9.00 – 17.00

Vstupné

Odborná verejnosť: 10 €
Verejnosť: základné 5 €, zľavnené 3 €

Parkovné

5 €


Prijmite pozvanie sa cestu okolo sveta, ktorá skvele chutí

Danubius Gastro prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Kolektívne zastúpení vystavovatelia zo zahraničia ponúkajú ochutnávky národných kulinárskych i nápojových špecialít. Danubius Gastro je sviatkom všetkých s profesionálnym či laickým záujmom o prezentované oblasti. Okrem potešenia zmyslov prináša i množstvo nových užitočných informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastroprevádzok a obchodov. Neodmysliteľnou súčasťou Danubius Gastro sú sprievodné podujatia, ktoré porovnávajú zručnosti barmanov, baristov, kuchárov, cukrárov, pekárov i someliérov.

ITF Slovakiatour,
je najdôležitejším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne Strednej Európy. Prináša komplexný pohľad na dovolenky a cestovanie prostredníctvom zúčastnených cestovných kancelárií, domácich a zahraničných regiónov, zahraničných turistických centrál a subjektov poskytujúcich služby cestovného ruchu. Výstava Poľovníctvo a oddych nesie možnosť prezentácie pre firmy, ktoré ponúkajú pre poľovníkov, ale aj milovníkov prírody inšpirácie na trávenie voľného času v prírode. Wellness a Fitness je najväčšou výstavou zameranou na prezentáciu vybavenia wellness a Fitness zariadení a na propagáciu zdravého životného štýlu.

Zoznam vystavovateľov. (pdf)

Sprievodný program. (pdf)

Záverečná správa 2011. (pdf)

Záštita:
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

Odborná garancia:
Cech pekárov, cukrárov regiónu západného Slovenska
Škola kávy s.r.o.
Katedra marketingovej komunikácie, Filozofickej fakulty UK v Bratislave
Slovenský zväz kuchárov a cukrárov
Slovenská barmanská asociácia
Zväz výrobcov hrozna a vína na Slovensku
Zväz obchodu a cestovného ruchu SR

Mediálny partner: