Veľtrh krásy Interbeauty

Počas veľtrhu Interbeauty sa oceňovali kozmetické produkty s výnimočnými vlastnosťami, ale aj šikovné ruky make-up artistov, manikérov a umelcov, ktorí maľujú na telo.

Prehľad ocenení nájdete tu:

Zlatá medaila INTERBEAUTY

BELUCIE LUXURY TIMELESS GOLDEN-AGE

kozmetický set 3 výrobkov pre zrelú pleť

VÝROBCA: Kim Jeong Monn Aloe Co. Ltd., Seoul, Kórea
VYSTAVOVATEĽ : TEMPERANCE SLOVENSKO s.r.o., Bratislava

Čestné uznanie Zlatá medaila
GLYCO Retinal + C - denný krém na mastnú pleť mladistvých
VÝROBCA: SynCare Plus s.r.o., Brno,  Česká republika
VYSTAVOVATEĽ: SynCare Slovakia s.r.o., Bratislava

Modrá planéta:
BIO-KOZMETIKA JANSSEN ORGANICS
Set 6 bio-kozmetických výrobkov starostlivosti o zrelú pokožku žien a mužov
VÝROBCA: JANSSEN COSMETICS, Aachen, Nemecko
VYSTAVOVATEĽ : PRO BEAUTY spol. s r.o., Martin

Čestné uznanie Modrá planéta:
Krém na ruky SILVER – Tilia
- regeneračný krém na staroslivosť o pokožku na rukách
VÝROBCA: KZLM – TILIA spol. s.r.o., Liptovský Mikuláš
VYSTAVOVATEĽ : KZLM – TILIA spol. s.r.o., Liptovský Mikuláš

 Čestné uznanie Modrá planéta:
 ALLPRESAN Pedicare
- krémová pena na nohy proti suchej pokožke
VÝROBCA: NSC Neubourrg skin care GmbH & Co.KG, Greven, Nemecko
VYSTAVOVATEĽ TRANSMEDIC Slovakia, s.r.o., Banská Bystrica

Majstrovstvá Slovenskej republiky v make upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v make upe do Düsseldorfu:
1. miesto:                   Daniela Karabegović           
2. miesto:                   Lenka Slobodníková              
3. miesto:                   Monika Rennerová    

Majstrovstvá Slovenskej republiky v manikúre prírodných nechtov:
1. miesto:                   Nikola Bieleková                  
2. miesto:                   Barbora Krajčírová               

Majstrovstvá Slovenskej republiky v nail arte:
1. miesto:                   Ildikó Dudáš (Jeseň)             
2. miesto:                   Dagmer Figová (Páv)

Medzinárodné majstrovstvá v nail arte:
1. miesto:                   Ildikó Dudáš – SK (Jeseň)                
2. miesto:                   Barbara Magyarosi  - HU (Hawai)
3 . miesto:                  Veronika Buriánková – ČR  (Módna extravagancia)

Majstrovstvá Slovenskej republiky v nail designe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v nail designe do Düsseldorfu:

Kategória gel:
1. miesto:       Martina Kohútová               
2. miesto:        Elena Pajdlhauserová           
3. miesto:        Monika Vernerová                

Kategória acryl:
1. miesto:       Beáta Scholtzová                 
2. miesto:        Zuzana Kudličková                
3. miesto:        Lenka Bercíková                    

Najúspešnejší zahraničný účastník: Krisztína Miko - Hungary     

Tasha Free Style Body Art:
1. miesto:       Veronika Bokorová, Gejša              
2. miesto:        Lucia Freundová, Večernica             
3. miesto:        Gabriela Bučeková, Vínna réva