Summer Club Incheba sa dostáva do povedomia Bratislavčanov

Od svojho otvorenia sa nové letné stredisko Summer Club Incheba postupne stáva zabehnutou prevádzkou s pravidelným týždenným cyklom programov. Návštevníci tu okrem pasívneho ležania na piesku naberajú energiu aj prostredníctvom športových a kultúrnych aktivít.

Každý chce počas leta vyzerať v plavkách dobre a práve pre tento účel prebiehajú v pondelky a stredy cvičenia pod holým nebom. Na výber sú cvičenia European Muscle Power, European Tae-Bo a European Aerobic. Jednotlivci obľubujúci hry sa venujú plážovému volejbalu, futbalu, či tenisu. Po športe každému dobre padne osvieženie v bazéne.

Čo sa týka spoločenského vyžitia, aj tu už je zabehnutý systém. Pondelňajšie večery patria stretnutiam zamestnancov bratislavských barov, kaviarní a reštaurácií. Všetci ostatní pracujúci sa bavia stredy počas "Afterwork party".

Summer Club Incheba sa pýši vyberaným hudobným vkusom. Fajnšmekrom ulahodia jazzové štvrtky, mladým generáciám festival elektronickej hudby Wilsonic, či sviatok hudby Fête de la Musique.