Nový veľtrh Biostyl

INTERBEAUTY tento rok spolu s novými veľtrhmi ESOTERIKA a BIOSTYL

V dňoch 25. až 27. septembra 2008 sa v Incheba Expo Bratislava uskutoční 16. ročník medzinárodného veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY. Na celkovej ploche 5200 m2 sa predstaví 163 vystavovateľov z ôsmich krajín, čo je viac ako 16% nárast oproti minulému roku. Súbežne s veľtrhom INTERBEAUTY sa v Incheba Expo Bratislava uskutočnia po prvýkrát dve nové veľtržné podujatia, ESOTERIKA a BIOSTYL. Počas troch dní sú prezentované produkty a novinky z oblasti starostlivosti o pleť a vlasy, vizáž či nechty.

Jesenné obdobie je celosvetovo najočakávanejším obdobím pre predstavovanie nielen módnych trendov, ale aj noviniek z oblasti krásy a kozmetiky. Načasovanie veľtrhu INTERBEAUTY na koniec septembra sa už niekoľko rokov ukazuje ako správne rozhodnutie, o čom svedčí aj vzrastajúci záujem vystavovateľov. Incheba rozšírila tento rok veľtržný kalendár o nové veľtrhy ESOTERIKA a BIOSTYL, ktoré nadväzujú na úspešnú tradíciu v ČR. Spojenie troch veľtrhov do jedného termínu je dôsledkom toho, že spojenie krása, zdravý životný štýl a prírodné náuky majú k sebe veľmi blízko. Neodmysliteľnou súčasťou veľtrhu je sprievodný program, ktorý v spolupráci s odbornými partnermi vytvára priestor pre aktuálne diskusie a prezentácie. Vyhlásené majstrovstvá Slovenskej republiky a medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, nail arte a nail dizajne 2008 ako aj majstrovstvá Slovenska v make-upe a v účesovej a dekoratívnej tvorbe s medzinárodnou účasťou sú príležitosťou pre talenty rôznych kozmetických oblastí a atraktívnou šou pre každého návštevníka.

Vizážista roku, body art, profesionálny kadernícky salón Mareka Kopanicu, novinky a postupy estetickej medicíny, či revolučné metódy v oblasti starostlivosti o pleť či vlasy, aj to sú témy sprievodného programu INTERBEAUTY.

Súčasťou veľtrhu je aj pompézna vlasová show SALON HAIR SHOW, ktorej hviezdami okrem slovenských známych kaderníkov sú aj majstri kaderníckeho umenia z Francúzska. Vlasová show sa uskutoční 26.9.2008 v Incheba Expo Bratislava o 19.00 hod. Veľtrh ESOTERIKA prináša na Slovensko exkluzívnych hostí ako DAN MILLMAN z USA, bývalý majster sveta v gymnastike a inštruktor bojového umenia, ktorý vydal 14 kníh. Podľa jeho autobiografického románu bol natočený celovečerný film Pokojný bojovník s Nickom Noltem v hlavnej úlohe. Okrem Millmana uvidíme v Bratislave Sandru Epstein, šamanku z Brazílie, Pablo Russela, vodcu indiánskeho kmeňa Čiernonožcov a Henryho Marshalla, či mnohé ďalšie zaujímavé osobnosti z Čiech a zo Slovenska, ako Slávka Halčáková, Ibrahim Maiga, Fredy Ayisi či Květa Fialová. Veľtrh zdravej výživy a ekológie BIOSTYL pozýva do Incheby všetkých, pre ktorých sú bio potraviny a zdravý životný štýl neodmysliteľnou súčasťou života. Ďalšími témami sprievodného programu nových veľtrhov sú škola kungfu a tai-ji, mantry, čínska medicína, partnerské vzťahy, energetická diagnostika, ale aj zaujímavé prednášky a semináre.

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Štofaniková

Communication manager

T 00421-2-6727 3345

F 00421-2-6727 2254

M 00421-911 100 790

E mstofanikova@incheba.sk

W www.incheba.sk