MOTOCYKL 2008 PRAHA

Výstavu MOTOCYKL navštívilo viac než 65 000 ľudí

MOTOCYKL 2008 je významným podujatím v celom stredoeurópskom priestore. Motto tohtoročnej výstavy bolo „Bezpečná jazda na motocykli“. Výrazne sa premietlo aj do bohatého sprievodného programu. Pre návštevníkov aj tento rok bola pripravená ponuka nablýskaných strojov, doplnkov a novinek sezóny 2008/2009. Záujem bol tiež aj o 3. ročník súťažnej výstavy Bohemia Custom, ktorá tento rok predstavila najviac exponátov z oblasti staveb a prestavieb v histórii.

Organizátorom sa podarilo motorkami zaplniť celý Priemyselný palác, všetky Křižíkove pavilóny, ale aj montovanú výstavnú halu a malú športovú halu.

Okrem prehliadky všetkých motocyklových značek, ktoré sú k dispozícii na českom trhu, boli súčasťou výstavy doplnky a príslušenstvo. Výstavy sa zúčastnilo viac než 230 vystavovateľov z Českej republiky, Poľska, Holandska, Nemecka, Slovenska, Talianska, Rakúska, Maďarska, Španielska a Francúzska.

Skvelú atmosféru vytvorili Majstrovstvá republiky a voľná súťaž juniorov v triale. Oficiálne výsledky súťaže sú na www.motocykl-praha.cz. Počas výstavy prebehla súťaž Motocykel roka 2008, v ktorej mohli návštevníci výstavy hlasovať a byť zaradení do zlosovania o motocykel a ďalšie zaujímavé ceny. V nederu popoludní bola štvorkolka SMC RAM 300 v hodnote 100.000 korún odovzdaná šťastnému výhercovi.