MODDOM

V Inchebe  aj počas horúcich letných dní panuje čulý ruch. Už teraz naplno prebiehajú prípravy jesennej série veľtrhov, ktorú odštartuje  medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a bytového dizajnu MODDOM.

Návštevníci si opäť vyberú spomedzi trendového nábytku a poradia sa s odborníkmi v oblasti bytového dizajnu. Každý z nás sa chce vo svojom príbytku dobre cítiť a práve MODDOM ponúkne tipy na zútulnenie bez únavného a časovo náročného behania po obchodoch.

MODDOM predstaví ucelenú prehliadku všetkého, čo súvisí s moderným, štýlovým i racionálnym bývaním. Bude výnimočnou príležitosťou prezentácie nábytkárskych noviniek, technických zariadení budov, domácich elektrospotrebičov, potrieb pre domácnosť, čistiacej techniky, svietidiel, ale aj výtvarného umenia.

Cieľom veľtrhu je pripraviť pre návštevníkov prehliadku všetkého, čo sa týka interiérov od zariadenia cez dekorácie, zabezpečenie čistoty a pohodlia s možnosťou porovnania ponúk pod jednou strechou. Aj v čase krízy chceme ľuďom ukázať krásu a harmóniu. Veríme, že expozície MODDOMu prinesú estetický zážitok a mnoho inšpirácie.

Tí, ktorí sa prídu na veľtrh pozrieť, budú mať možnosť vyhrať niektorú z atraktívnych cien v celkovej hodnote 15 000 Eur. Každá vstupenka na veľtrh je zlosovateľná a je kľúčom k výhre jedného zo štýlových kúskov pre skrášlenie interiéru.