Moddom, 20.-24.10.2010

Po jarnom období, ktoré je ako stvorené na stavby a rekonštrukcie, prichádza ideálny čas zamyslieť sa nad zariaďovaním a skrášľovaním interiérov. Je to práve vďaka správnemu výberu nábytku a doplnkov, že sa dom alebo byt premenia na útulné hniezdočko, ktoré následne nazývame svojím domovom. V súčasnosti je ťažké presne definovať trendy v zariaďovaní interiérov. Ponuka na trhu je tak široká, že si z nej vyberie ten kto sa cíti dobre v minimalizme a čistých líniách, rovnako ako aj zákazníci vyznávajúci klasiku, či náročnejší fanúšikovia bohato zdobených nábytkov. Všetky tieto rôznorodé štýly môžu vzhliadnuť návštevníci medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a bytového dizajnu Modddom, ktorý sa bude konať v bratislavskej Inchebe v termíne 20. – 24. 10. 2010.

MODDOM poskytne priestor pre porovnanie všetkého čo sa týka interiérov od zariadenia cez dekorácie, zabezpečenie čistoty a pohodlia.  Široká ponuka domácich aj zahraničných výrobcov, ulahodí rôznorodým požiadavkám a ponúkne mnoho nápadov a estetických zážitkov. Veľtrh je zameraný hlavne na koncových spotrebiteľov, ktorí aktuálne riešia otázky bývania a zariaďovania. Na jednom mieste si vyberú to pravé z rôznych štýlov nábytku, okien, podláh, dverí, sanity, sáun, víriviek, doplnkov, svietidiel, či sa dozvedia ako si uľahčiť domáce práce a čo najjednoduchšie udržať domov čistý a útulný. Nebude chýbať ani ponuka čoraz populárnejšieho nábytku v koloniálnom štýle z Indonézie a Číny.

Súčasťou MODDOMU je aj výberová prehliadka slovenského a zahraničného dizajnu DESIGN SALON, ktorá patrí každoročne medzi najatraktívnejšie odborné sprievodné podujatia veľtrhu. Prezentuje novinky zo slovenskej dizajnérskej scény, projekty mladých talentovaných autorov a diela atraktívnych zahraničných hostí z európskych krajín. Súčasťou prehliadky DESIGN SALON 2010 bude reprezentatívna výstava tvorby interiérov na Slovensku INTERIOR.SK.08/09, zahraničný dizajn budú zastupovať práce dizajnérov z Českej republiky a Poľska.

Na veľtrhu MODDOM predstavia vystavovatelia aj absolútne novinky, ktoré sme dosiaľ na slovenskom trhu nemali možnosť vzhliadnuť. Každému interiéru dodajú jedinečnosť nápadité doplnky. Počas paralelne prebiehajúcej výstavy výtvarného umenia ART si návštevníci vyberú z množstva krásnych obrazov a iných umeleckých skvostov od umelcov zo Slovenska i zahraničia.

            Návšteva veľtrhu MODDOM  bude pre návštevníkov opäť zážitkom a prehliadkou všetkého, čo súvisí s pekným bývaním a štýlovosťou v zariaďovaní. Nenechajte si ujsť výlet do sveta bývania pod jednou strechou, ktorý Vás privíta v bratislavskej Inchebe v termíne 20. – 24. 10. 2010.