Jarná Interbeauty, 4. - 5. 2. 2011

    V termíne 4. a 5. 2. 2010 sa v Inchebe opäť uskutoční medzinárodný veľtrh kozmetiky Interbeauty. Pre dámy sú pripravené prezentácie kozmetických noviniek v oblasti líčenia, starostlivosti o pleť, telo a vlasy, ako aj zaujímavé sprievodné programy.

Jarnú Interbeauty bude opäť sprevádzať veľkolepá kadernícka šou pod organizačnou taktovkou Braniho Gröhlinga. V celoslovenskej súťaži kaderníkov juniorov Hair Cup 2011 si zmerajú sily nadaní hairstylisti. V tomto roku je prihlásený rekordný počet súťažiacich. Motiváciou pre mladé talenty budú vystúpenia exkluzívnych hostí. Výtvarníci, ktorí sa venujú maľovaniu na  telo predvedú svoje schopnosti v súťaži o majstrovský titul Body Art 2011. Živé umelecké diela budú nalíčené na tému „Novoročných predsavzatí“.

Svoju prácu v samostatnom workshope predvedie opäť jedinečný Bertram K, ktorý patrí k svetovej špičke v oblasti účesovej tvorby. Spolu s ďalšími 5 kaderníkmi z Francúzska, Španielska a Veľkej Británie sa podieľal na tvorbe nového vnímania kaderníckeho umenia. Organizuje semináre po celom svete a podieľa sa na módnych prehliadkach Dior, Ghost, Escada London Fashion Week,... Okrem neho vystúpi aj Michaela Jurčo, školiteľka techniky ZEO Baldi pôsobiaca v Taliansku. Zodpovedá za tím vizážistov a kaderníkov talianskych značiek, vytváranie kampaní a prípravu módnych prehliadok.

Okrem fantastických exhibícií nebudú chýbať cenné rady profesionálov k udržaniu atraktívneho vzhľadu, zdravia, fyzickej a psychickej pohody. Dámy opäť môžu vyskúšať osvedčené kozmetické prípravky a metódy na predĺženie mladosti. Interbeauty, veľtrh ktorý prebudí ženskú krásu, je otvorený 4. a 5.2. od 10:00 do 18:00. Súbežne s ním prebieha po prvýkrát aj Svadobný veľtrh.