INDUSTRY EXPO 2008

Tlačová informácia, 8.február 2008

2. ročník INDUSTRY EXPO 2008 - veľtrh nových technológií a inovácií

V dňoch 20. - 22.2.2008 sa uskutoční už 2.ročník medzinárodného priemyselného veľtrhu nových technológií a inovácií v strojárstve, elektrotechnike, energetike, chemickom a plynárenskom priemysle, biotechnológiách, energetickej a surovinovej sebestačnosti.

Medzinárodný veľtrh INDUSTRY EXPO 2008 sa stal príležitosťou pre vystavovateľov z priemyselných a obchodných odvetví pre prezentáciu nových technológií a inovácií. Na ploche viac ako 2500 m2 predstaví 104 vystavovateľov zo Slovenska, Českej republiky, Nemecka, Turecka, Rakúska a Poľska najnovšie trendy a tendencie v oblasti strojárstva, elektrotechniky, obrábacích strojov, chémie a biotechnológie.

Okrem najnovších technológií v strojárstve, hutníctve, energetike a chémii je pre všetkých návštevníkov prichystaný kvalitný odborný sprievodný program s množstvom zaujímavých konferencií, prednášok a seminárov. Druhý ročník prinesie niekoľko noviniek a zaujímavých projektov. Trenčianska univerzita A.Dubčeka v Trenčíne organizuje konferenciu s názvom Vzdelanie=budúcnosť Slovenska. Prebehne 1.medzinárodné finále technickej súťaže mladých elektrotechnikov a medzinárodná konferencia Chémia 2008. INDUSTRY EXPO je miestom stretnutia súčasnej vedy, výsledkov ľudského poznania a všetkých, ktorých zaujíma, ako bude vyzerať moderná technologická budúcnosť.