Inchebu navštívilo viac ako milión ľudí

Incheba Expo Bratislava je moderné veľtržné centrum s komplexným zázemím. Areál a priestory v rámci hesla "všetko pod jednou strechou" sú svojou multifunkčnou dispozíciou vhodné pre akýkoľvek typ podujatia. Atraktivitu miesta zvyšuje umiestnenie prakticky v centre mesta. To umožňuje jeho dobrú prístupnosť pre všetkých návštevníkov. Množstvo kongresov, konferencií a seminárov pre odborníkov, koncerty hudobných hviezd svetového mena, aj tretia slovenská Superstar – aj to sú priestory Incheby, so snahou kvalitne napĺňať požiadavky a zároveň určovať trendy, inšpirovať i napriek tomu, že Incheba a.s. už je lídrom na slovenskom výstavníckom trhu.

Potvrdzuje to aj fakt, že Incheba je už miliónová! Výstavnícky komplex Incheba Expo Bratislava potvrdil túto métu, keď v roku 2007 prišlo na výstavy a veľtrhy viac ako 700 000 návštevníkov. Ďalších vyše 300 000 ľudí sa zúčastnilo na päťdesiatich deviatich akciách, koncertoch a ďalších spoločenských podujatiach.

Výstavný program Incheby v roku 2007 obsahoval 48 projektov. S vyše 3000 vystavovateľmi pokryli väčšinu hospodárskych odvetví. Výstavy a veľtrhy, ktoré sú vo svojej oblasti jednotkami na Slovensku a zároveň aj špičkovými podujatiami v rámci širšieho európskeho kontextu si zachovali a dokonca aj posilnili svoje postavenie. K dispozícii je 60 000 m² krytej výstavnej plochy a 40 000 m² voľnej ploche. Umožňuje to vytvoriť veľtrh, alebo podujatie s akýmkoľvek zameraním.