IMT SMILE, 17.12.2010

Skupina IMT Smile dnes večer odohrá posledný zo série vianočných koncertov v Incheba Expo aréne. Ako hostí si prizvali českú speváčku Lenku Dusilovú a detský spevácky zbor.
     Fanúšikom ponúkne skupina dvojhodinový program plný najväčších hitov aj pesničiek, ktoré na koncertoch často nehrajú. 
Sériu troch vianočných vystúpení začali IMT Smile v pondelok 13. decembra koncertom pre česko-slovenské publikum v pražskej Incheba aréne. K skvelej atmosfére pražského koncertu prispeli aj hostia Petr Kollář, Marek Ztracený a Lenka Dusilová.
     Prešovskí rodáci Miro a Ivan Táslerovci začínali v skupine Ruka, z ktorej sa potom v roku 1996 sformovala skupina IMT Smile. Písmená IMT v názve sú skratkou mien Ivan a Miro Tásler. V roku 1998 vydali prvý album Klik-klak, z ktorého sú hity Nepoznám, Možno si ma pomýliš či Nedá sa ujsť. V roku 1999 vydali druhý album Valec, z neho sú známe skladby Ludia nie sú zlí a Veselá pesnička. V roku 2000 vyšiel tretí Nech sa páči s hitmi Tajné milovanie, Opri sa o mňa a Vyvedený z miery. V ankete Slávik sa za roky 1999 a 2000 umiestnili vždy na druhom mieste za skupinou Elán. V roku 2003 vydali štvrtý album IMT Smile s piesňami Vadí-Nevadí, Nič nie je isté, Kým stúpa dym. Rok na to vydali ďalší, v poradí piaty album Exotika, z ktorého sú známe piesne Kapela a Úsmev a čaj. Za roky 2001 až 2005 sa v ankete Slávik umiestnili vždy v prvej pätici skupín. V roku 2005 vydali kompiláciu hitov Diamant, v roku 2006 vychádza šiesty štúdiový album Niečo s nami je (Niekto ako král, Patrí len nám), v roku 2007 album IMT Smile Live. Siedmy štúdiový album Hlava má sedem otvorov vyšiel v máji 2008, hitom z neho je skladba Mám krásny sen.
Kompilácia najväčších hitov pod názvom Best Of vyšla v máji 2009 a v marci tohto roku v poradí ôsmy štúdiový album 2010 Odysea Dva. V novembri vydali nový, v poradí druhý koncertný album 2010 Odysea live, ktorý je záznamom ich úspešného aprílového turné. V ankete Slávik 2010 získali IMT Smile bronzového slávika v kategórii skupiny.