Pozývame Vás na 18. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, 19. ročník výstavy Poľovníctvo a oddych, 4. výstavu Wellness a fitness a 9. festival cestovateľských filmov Camera Slovakia!

Dátum

19. - 22. 1. 2012

Umiestnenie

haly B0, B1, B stred, B2, EXPO ARÉNA

Otváracie hodiny

Odborná verejnosť:
štvrtok: 9.00 - 18.00
piatok: 9.00 - 13.00
Verejnosť:
piatok: 13.00 - 18.00
sobota: 9.00 – 18.00
nedeľa: 9.00 – 17.00

Vstupné

Odborná verejnosť: 10 €
Verejnosť: základné 5 €, zľavnené 3 €

Parkovné

5 €


Prijmite pozvanie sa cestu okolo sveta, ktorá skvele chutí

Veľtrh ITF Slovakiatour
je najdôležitejším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne Strednej Európy. Prináša komplexný pohľad na dovolenky a cestovanie prostredníctvom zúčastnených cestovných kancelárií, domácich a zahraničných regiónov, zahraničných turistických centrál a subjektov poskytujúcich služby cestovného ruchu.Výstava Poľovníctvo a oddych nesie možnosť prezentácie pre firmy, ktoré ponúkajú pre poľovníkov, ale aj milovníkov prírody inšpirácie na trávenie voľného času v prírode. Wellness a Fitness je najväčšou výstavou zameranou na prezentáciu vybavenia wellness a Fitness zariadení a na propagáciu zdravého životného štýlu.

Spolu s veľtrhom ITF Slovakiatur sa koná aj veľtrh gastronómie Danubius Gastro. Prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Kolektívne zastúpení vystavovatelia zo zahraničia ponúkajú ochutnávky národných kulinárskych i nápojových špecialít.

Festival CAMERA Slovakia má za cieľ priblížiť našu planétu širšej verejnosti a informovať o najzaujímavejších slovenských cestách, ktoré sa za posledný rok uskutočnili.

Záverečná správa. (doc)

Odborná garancia:

Slovenská agentúra pre cestovný ruch
Slovenská asociácia cestovných kancelárií a agentúr
Zväz hotelov a reštaurácií SR
Združenie miest a obcí Slovenska
Zväz cestovného ruchu Slovenskej republiky

Partnerský región veľtrhu ITF Slovakiatour:
Prešovský samosprávny kraj


Mediálny partner: