Posledný víkend pred Vianocami nájdete v Inchebe vecičky robené srdcom a šikovnými rukami autorov zo SAShE.sk.

Už vyše šesť rokov projekt SAShE podporuje rukodielnu tvorbu na Slovensku. Oživuje tradície, ale podporuje aj nové trendy v tejto oblasti. Vytvára pre šikovných ľudí dôstojný internetový priestor, kde môžu prezentovať svoje nádherné výrobky.

Tieto výtvory si však zaslúžia byť videné aj naživo a preto máte v posledný predvianočný víkend jedinečnú šancu vidieť vyše 50 autorov a stovky ich rukodielnych výrobkov na Dňoch Vianoc v Inchebe v rámci Vianočného handmade víkendu so SAShE.sk.

Budete mať šancu nakúpiť si posledné milé vianočné darčeky, ako napríklad originálne šperky, ručne robené mydlá, kabelky, oblečenie, dekorácie, háčkované a pletené výrobky, darčeky pre deti, jedinečné doplnky do domácnosti a, samozrejme, nebudú chýbať prekrásne vianočné ozdoby.

Okrem toho máme pre vás pripravené workshopy a ukážky rukodielnej tvorby pre malých aj veľkých. Uvidíte, ako sa maľuje na hodváb alebo vypaľuje do dreva. Budete si môcť vyskúšať plstenie, háčkovanie, štrikovanie, scrapbooking, šujtášovú techniku, dekupáž, zalievanie do živice, drôtovanie alebo výrobu šperkov z recyklovaných materiálov. Vyrobíte si šperky, visačky na darčeky, naučíte sa netradične baliť darčeky a vyrobíte si jedinečné ozdoby na stromček. Zakúpiť si budete môcť aj kreatívny materiál na tvorenie, aby ste si naučené techniky mohli doma vyskúšať.

Veríme, že spoločne zažijeme tradično-netradičný víkend plný kreatívnej energie, radosti z tvorenia, šikovnosti ľudí a krásy ručne robených výrobkov. Tvorenie je relax, a preto si poďte v predvianočnom zhone originálne oddýchnuť.