Dátum 19. - 23. 10. 2011
Otváracie hodiny streda až sobota: 10,00 - 19,00
nedeľa: 10, 00 - 17, 00
Vstupné základné:  4 €, zľavnené: 2 €
Parkovné auto: 5 €, autobus: 10 €
Umiestnenie hala A0, hala A1, hala B0, hala B1, hala D

 Na jeseň sa opäť pripravuje už tradičný medzinárodný veľtrh nábytku, interiérových doplnkov a dizajnu, MODDOM. V termíne od 19. do 23. októbra budú haly bratislavskej Incheby zariadené v najrôznejších štýloch. Nádych klasiky vystrieda romantická atmosféra francúzskeho vidieka, korenistý závan koloniálnej exotiky, či farebnosť a hravosť detských izieb.MODDOM v sebe spája najnovšie trendy v zariaďovaní v podobe nábytku a doplnkov vhodných do všetkých izieb, výhodou však je možnosť načerpania inšpirácie a získania bezplatného poradenstva. V posledných rokoch je moderné prihliadať okrem praktickosti, pohodlia a cenovej stránky nábytku aj na jeho rozmiestnenie, ktoré ak je správne môže stimulovať zdravie človeka a jeho celkovú psychickú pohodu. Učenie Feng Šuej je návodom ako si takýto interiér zariadiť. Tohtoročný MODDOM pre návštevníkov pripraví niekoľko ukážok ako by mala vyzerať spálňa, detská izba či obývačka v súlade s princípmi orientálnej filozofie popisujúcej vzťah medzi človekom a prírodou. Počas trvania veľtrhu sa môžu návštevníci so svojimi otázkami obrátiť na konzultantov, ktorí im bezplatne poradia ako správne určiť a využiť energetické centrá bývania.

Veľtrh MODDOM uspokojí predstavy rôznych spotrebiteľov, či už hľadáte cenovo výhodné kúsky alebo patríte medzi tých, čo si potrpia na luxus. Vystavovatelia prichádzajú s výstavnými zľavami, ale nebudú chýbať ani exkluzívne jedinečné kúsky nábytku, aký sa len tak nevidí. Mäkkučké perzské koberce po akých chodia nohy arabských šejkov, vyberaný kryštál zdobený rubínmi alebo aj postele, ktorých cena sa pohybuje v desiatkach tisíc eur, aj na toto sa môžete tešiť na tohtoročnom veľtrhu nábytku v Inchebe.

Krásny nábytok však nie je všetko čo dokáže váš interiér premeniť na útulné a pohodové miesto. Pokiaľ máte radi rôzne drobné doplnky a umelecké predmety, výstava Art, ktorá sa s veľtrhom koná paralelne, ponúka široký výber kúskov podľa vášho vkusu a cítenia. Tešíme sa na vás v termíne od 19. do 23. októbra na veľtrhu Moddom v bratislavskej Inchebe.